„House of Cards” w roku…?

Uwaga, przerywacze!

„House of Cards”, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, zakończy się na 6 sezonie. W odróżnieniu od pozostałych sezonów, które miały po 13 odcinków, ten będzie wyjątkowo krótki. Ostatni sezon zakończy się na 8 odcinkach. Z powodu oskarżeń na tle seksualnym wysuniętych wobec głównego aktora, Kevina Spacey’ego, produkcja została wstrzymana i, według doniesień, zostanie wznowiona w połowie stycznia tego roku.

Netflix potwierdził również, że finałowy sezon „House of Cards” odbędzie się bez udziału Kevina Spacey’ego. Z tego powodu, jak niektórzy sugerują, Frank Underwood (postać grana przez Spacey’ego) zostanie najprawdopodobniej uśmiercony. Od teraz serial skupi się na żonie Franka, Claire, która w 5 sezonie zajęła miejsce swojego męża i została nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Inny aktor serialu, Boris McGiver, który gra rolę redaktora naczelnego gazety The Washington Herald, ujawnił w wywiadzie, że Tom (postać grana przez niego) będzie chciał zemścić się na Underwoodach i ujawni ich kłamstwa i zbrodnie, których się dopuścili. Jako że Frank Underwood najprawdopodobniej umrze, skieruje swój gniew na Claire i będzie chciał ujawnić jej prawdziwą naturę.

Na chwilę obecną nie podano dokładnej daty powrotu serialu. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że serial nadal będzie tak samo wciągający i intensywny jak z Kevinem Spacey, ale niestety tym razem bez jego udziału.

Autor: Aleksandra Kowalczyk

Korekta: Kamil Kijek

Zdjęcie główne: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *