7 powodów, dla których warto mieć dziewczynę-gamerkę

Dziewczyny-gamerki nie są już tak niszową grupą, jak to było kilka lat temu. Świat się zmienia, a mężczyźni przestali żyć sami w komputerowym świecie. Coraz częściej w internetowych czeluściach spotyka się kobiety, którym nie straszna jest Fifa, Diablo III czy chociażby Wiedźmin. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, dlaczego z grającą dziewczyną można stworzyć najlepszy związek.

1.Twoja wybranka nie będzie się zajmowała tylko babskimi sprawami!

Prócz robienia manicure, trzepotania rzęsami, znajdzie również czas na grę z tobą. Taka dziewczyna potrafi być kobieca, a zarazem cieszy się z wypicia piwa i zjedzenia kolejnego fast-fooda. To chyba marzenie każdego mężczyzny!

2. Brakuje ci kumpli w grze multiplayer? Dziewczyna pomoże!

Ile razy nie miałeś składu do rozegrania nowej kampanii w trybie wieloosobowym? Jeśli twoja dziewczyna lubi grać, jest duże prawdopodobieństwo, że to z nią wygrasz wymarzoną misję. Godziny wspólnej współpracy jeszcze bardziej wzmocnią waszą więź.

3. Możesz poznać nowe tytuły!

Jest masa dziewczyn, które grały już w wiele różnych pozycji. To z kolei oznacza, że dzięki swojej wybrance będziesz mógł znaleźć nową, ciekawą grę. Przy okazji będziesz mógł liczyć na dobre wprowadzenie do tematu.

4. Nudny, deszczowy dzień? To nie problem!

Z gamerką czas nie będzie Ci się dłużył. Zamiast oglądać łzawy film, będziecie godzinami grać na PlayStation czy XBoxie.  Z nią będziesz się czuł jak z najlepszym kumplem. Piękna perspektywa, nieprawdaż?

fot. pixabay.com

5. Zawsze czekałeś sam na premierę gry? To się zmieni!

Już nie musisz się martwić o to, z kim będziesz czekać dniami i nocami na pojawienie się nowych części twoich ulubionych gier. Dziewczyna będzie w pogotowiu! Swoją drogą, to kolejny powód do długich rozmów.

6. Doskonale będzie rozumieć twoje zboczenia.

Lubisz gadżety? Twój pokój tonie w kubkach, koszulkach, czapkach i smyczach z podobiznami ulubionych postaci z gier? Zapomnij o pretensjach byłej dziewczyny. Gamerka całkowicie to zrozumie, a nawet sama będzie ci kupować ciekawe pozycje kolekcjonerskie!

7. Nie będziesz miał problemu z wyborem prezentu!

Zwykle dostawałeś zimne poty na myśl o urodzinach swojej partnerki? Kupowanie prezentów dla grającej dziewczyny będzie przyjemnością. Kupisz jej wymarzoną grę, w którą… sam będziesz mógł grać.

Jak widać, dziewczyna-gamerka to skarb. Czy nasi czytelnicy mają wśród swoich znajomych wymarzony typ kobiety dla graczy?

 

Autor: Sylwia Golian

Korekta: Oliwia Jaroń

Zdjęcie główne: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *