Ugotowani

Ugotowani to telewizyjny program kulinarny. Pokazuje codzienność w kuchniach przeciętnych Polaków. W każdym odcinku mamy okazję poznać cztery nowe, fascynujące osoby. Wchodzimy do ich domów i oglądamy. Oglądamy jak wygląda ich kuchnia oraz co najbardziej lubią jeść lub co najlepiej im w kuchni wychodzi.

Program jest bardzo ciekawy, każdy odcinek inny i nigdy nie wiemy, czego można się spodziewać po uczestnikach telewizyjnego show. Jurorzy programu to uczestnicy danego odcinka, którzy nawzajem przyznają sobie punkty. Wygrywa najlepszy kucharz i gospodarz domu. Chociaż czasem wydawać by się mogło, że atrakcje między posiłkami są ważniejsze od dania głównego. Stanowią taką wisienkę na torcie, która przysłania nawet deser.

Dzięki tak oryginalnemu programowi, dostępnemu na stacji TVN, mamy możliwość podpatrzenia innych, zaczerpnięcia pomysłów na domowe dania oraz porównania kuchni z różnych stron Polski, a czasem nawet świata. Poza tym, to chyba najbardziej rozrywkowy program kulinarny, który kiedykolwiek ukazał się w telewizji.

Autor: Adrianna Mętecka

Korekta: Oliwia Jaroń

Zdjęcie główne: ugotowani.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *